لیونل مسی در حالی روز گذشته اولین تمرین خود را با پاری‌سن‌ژرمن انجام داد که مطابق انتظار خوش و بش گرمی با دوست صمیمی‌اش یعنی نیمار داشت.

به گزارش قرن نو ، در سال 2017 و بعد از انتقال رکورد شکن نیمار به پاری سن ژرمن بسیاری از رسانه ها مدعی شدند که این فوق ستاره برزیلی برای بیرون آمدن از زیر سایه لیونل مسی و کسب افتخارات فردی باشگاه کاتالانی را ترک کرده و به PSG پیوسته است.

با این حال در این سال ها همواره رابطه بسیار خوب و فوق العاده‌ای بین نیمار و لیونل مسی وجود داشته است. تا جایی که حتی اخیراً و بعد از دیدار فینال کوپا آمه‌ریکا نیز این دو فوق ستاره دنیای فوتبال خوش و بش بسیار گرمی با یکدیگر انجام دادند تا مشخص شود که از رابطه فوق العاده ای برخوردار هستند.

حالا اما بعد از نزدیک به چهار سال دوباره مسی و نیمار هم‌تیمی شده اند. در روزهای اخیر انتقال فوق ستاره آرژانتینی به پاری سن ژرمن رسمی شد و بسیاری معتقد هستند که نیمار نقشی کاملا اساسی را در حضور مسی در PSG ایفا کرده است. از طرفی مسی روز گذشته اولین تمرین خود را با پاری‌سن‌ژرمن انجام داد و مطابق انتظار در این تمرین رابطه نزدیک او و نیمار با یکدیگر به وضوح مشاهده شد.

-

 

۱۱:۵۸ ,۲۲ مرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


ستاره تیم ملی برزیل می‌گوید به دنبال به دست آوردن اولین قهرمانی خود در کوپا آمریکا است.

همبازی سابق مسی در بارسلونا لحظات جالب توجهی را بعد از قهرمانی آرژانتین رقم زد.

شب گذشته در حالی که مسی همراه با خانواده اش به رستورانی در شهر میامی رفته بود در زمان خروج از رستوران با تجمع شدید طرفدارانش مواجه شد.

مهاجم سابق تیم ملی برییل معتقد است جذب ستاره‌ها دلیلی کافی بر فتح لیگ قهرمانان نیست.

نظر خود را ثبت کنید