در این اینفوگرافیک روند شیوع کرونا در ایران طی یک ماه اخیر (از ۵ مرداد تا ۵ شهریور) را مشاهده می‌کنید.

طبق اعلام وزارت بهداشت، ویروس کرونا تا ظهر جمعه (۵ شهریور ۱۴۰۰) چهار میلیون و ۸۶۹ هزار و ۴۱۴ نفر را در ایران به طور قطعی مبتلا کرده و در مجموع تا این روز ۱۰۵ هزار و ۲۸۷ نفر را به کام مرگ کشانده است. از سوی دیگر ۴ میلیون و ۸۴ هزار و ۹۹۱ نفر در ایران تاکنون بهبود یافته‌اند.

بررسی آمارهای وزارت بهداشت نشان می‌دهد که طی ۱۰ روز اخیر (۲۷ مرداد تا ۵ شهریور) بطور متوسط هر ساعت ۱۴۶۷ نفر در ایران مبتلا و ۲۶ نفر قربانی کرونا شده‌اند و در هر ساعت حدود ۱۲۴۴ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

اینفوگرافیک | روند کرونا در ایران از ۵ مرداد تا ۵ شهریور | هر ۵ دقیقه ۲ نفر می‌میرند!

۱۶:۲۲ ,۰۵ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وضعیت بیمارستان‌های مشهدمقدس بسیار بغرنج است و بسیاری از بیمارستان‌های ظرفیت کرونایی آنها به اتمام رسیده و ظرفیت جدیدی برای پذیرش بیمار ...

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت : امیدواریم روند کاهشی بستری بیماران کرونایی با واکسیناسیون و رعایت‌ها ادامه یابد.

وزیر بهداشت گفت: برنامه ما این است که تا دهه فجر واکسیناسیون علیه کرونا را در کشور به پایان برسانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به میزان بستری‌ها و مرگ و میر ناشی از این بیماری گفت: در حال حاضر دو مورد تحت درمان و یک مورد فوتی بر ...

معاون سازمان بهزیستی گفته است که از آغاز همه‌گیری کرونا در کشور، ۵۱ هزار کودک پدر یا مادر خود را بر اثر این بیماری از دست داده‌اند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی