معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت:همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

 سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا در رابطه با اعمال محدودیت های تردد در جاده های کشور از امروز( شنبه، 6 شهریور ماه) گفت:بر اساس مصوبه‌ای که ستاد مقابله با بیماری کرونا ابلاغ کرد بود، تا ۵ شهریور ممنوعیت تردد بین استانی برقرار بود و برای اجرای این منع تردد‌ها چاره‌ای جزء استفاده از نرد‌ه و نیوجرسی‌ برای بستن مسیر استان ها نداشتیم.

وی گفت:در حال حاضر این شرایط و محدودیت به اتمام رسیده است اما باز هم ۳۱۰ شهر قرمز، ۱۱۰ شهر نارنجی و ۳۲ شهر زرد داریم. اعلام می‌کنیم که همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

سرهنگ جهانی بیان کرد:اصالت قوانین فیزیکی و برخورد همکارانم برداشته شده است، اما به صورت سیستمی تردد ها کنترل می‌شود و همچنان با وجود اینکه منع تردد برداشته شده، اما مصوبه ستاد مبارزه کرونا سر جای خود پا بر جا است.

وی ادامه داد:بنابراین اگر کسی قصد خروج از شهر قرمز را داشته باشد، قطعا از طریق دوربین و سیستم کنترل می‌شود و جریمه یک میلیون تومانی برای شهر‌های قرمز و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای شهر‌های زرد اعمال می شود و تردد شبانه از ساعت ۱۰ شب تا ۳ صبح ، جریمه ۲۰۰ هزار تومانی را به همراه دارد.

سرهنگ جهانی بیان کرد: مردم اشتباه نکنند، فقط شکل کار تغییر کرده است و فکر نکنند که ممنوعیت ها به کلی برداشته است.افرادی که خیلی اصرار برای تردد دارند، باید از حمل و نقل عمومی یا از فرمانداری‌ها مجوز تردد دریافت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۰۹:۵۲ ,۰۶ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


جانشین پلیس راهور ناجا از ادامه اجرای طرح‌های ممنوعیت سفر « از» و « به» شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد.

مرکز مدیریت راههای کشور از کاهش ۱۱/۱ درصدی تردد در محورهای برون شهری طی شبانه‌روز گذشته خبر داد.

آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۳۹ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۲ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

فرماندار دشت آزادگان گفت: تردد مسافر در پایانه مسافری مرز چذابه با توجه به تداوم بیماری کووید -۱۹ همچنان ممنوع است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی