رییس هیات مدیره استقلال در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

قرن نو- گروه ورزشی: ملکیان بعد از جلسه ای که با فرهاد مجیدی و پرویز مظلومی برگزار کرده بود، گفت: جلسه امروز ما راجع به بازیکنانی بود که قرار است به استقلال بیایند. همچنین در مورد شروع لیگ و برنامه حضور استقلال برای دیدار برابر الهلال که چند روز دیگر آبی پوشان اعزام خواهند شد تا یک دیدار حساس را برابر الهلال عربستان برگزار کنند.

وی در مورد حضور حردانی شیمبا و سلمانی گفت: برای جذب حردانی در حال مذاکره هستیم. شیمبا و جعفری هم در حال نهایی شدن هستند و فکر می کنم کار آنها با استقلال به زودی تمام شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص غیبت مدیرعامل باشگاه استقلال و اینکه گفته می‌شود او کرونا گرفته است، ادامه داد: مددی یک کسالت جزئی دارد و حتما بعد از رفع کسالت به باشگاه باز خواهد گشت.

وی در مورد وضعیت رشید مظاهری هم گفت: مظاهری با ما قرارداد دارد و می بینید که در تمرینات هم حضوری پرقدرت دارد.

اصغر ملکیان در مورد صحبت های مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و ارسلان مطهری گفت: اسماعیلی و شجاعیان به طور قطعی از ما جدا شدند اما ارسلان مطهری هنوز وضعیتش به طور کامل مشخص نیست و باید در خصوص او صحبت کنیم.

ملکیان با انتقاد از ارقام بزرگی که این روزها بازیکنان از تیم ها می خواهند گفت: متاسفانه امسال بازیکنان رقم هایی را می خواهند که بیشتر از خواسته باشگاه است. ما در این فصل بر اساس عملکرد بازیکنان با آنها قرارداد می بندیم و این طور نیست که بازیکن پولی بگیرد، بازی نکند و در پایان فصل تمام مطالبتش را بخواهد. اگر تمامی باشگاهها این موضوع را رعایت نکند مسلما همه چیز یک طرفه نخواهد شد. همه باشگاهها می توانند بر اساس یک روند منطقی و قابل قبول به بازیکنانشان پول بدهند.


 

۱۵:۴۷ ,۰۶ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


فرهاد مجیدی اصرار دارد هرطور شده مدافه سابق استقلال برای فصل جدید به این تیم برگردد

گفته می‌شود حسینی دو روز قبل با فرهاد مجیدی برای ادامه حضورش در استقلال به توافق رسیده بود.

سلمانی یکی از بازیکنانی است که فرهاد مجیدی اصرار زیادی به جذب او داشت.

محمد دانشگر که هفته پیش تا آستانه جدایی از استقلال هم پیش رفته بود به کمیته انضباطی این باشگاه احضار شد.

کاپیتان سابق استقلال معاون ورزشی این باشگاه شد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی