روز جمعه گذشته در پی سفر یک‌روزه و سرزده رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت به خوزستان و بازدید از بیمارستان‌ها و مراکز واکسیناسیون، فردی در حضور وزیر بهداشت و درمان به طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز حمله‌ور شده و وی را مضروب کرد.

اگرچه این فرد توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شد ولی موجی از حمایت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز و کادر درمان در فضای مجازی به وجود آمد.

بسیاری از استادان و کارکنان درمانی معتقدند علیرغم کمبودها و مشکلات در بهداشت و درمان خوزستان، عملکرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی و همکاران او برای رسیدگی و تأمین نیازهای بیماران و انجام واکسیناسیون قابل قبول بوده است و اینگونه رفتارهای اهانت‌آمیز و ایجاد ناامنی برای کادر درمان در بیمارستان‌ها به غیر از کاهش انگیزه برای آنها نتیجه‌ای ندارد.

منبع : جمهوری اسلاامی 

۰۸:۵۷ ,۰۷ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


یک متخصص بیماری‌های عفونی با اشاره به تفاوت شدت بیماری کرونا در افراد مختلف، قدرت سیستم ایمنی فرد و برخی ریسک فاکتورها ...

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفت: در روزهای آتی ۲.۵ میلیون دُز و تا پایان خرداد حداقل ده میلیون دُز واکسن در اختیار ایران ...

دبیر کمیته علمی کشوری کرونا با تأکید بر این‌که همه واکسن‌های کرونا مؤثر و کارامد هستند، تزریق واکسن برای افراد ...

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کاهش ۱۵.۲ درصدی در تعداد بیماران بستری به علت ویروس کرونا در هفته گذشته خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی