عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رتبه تهران در میان کلانشهرها طی ۴ ساله گذشته به شدت افت کرده و به زیر ۸۰ رسیده است، گفت: دلیل عمده این افت مربوط به حوزه فاوا است.

علی اصغر قائمی، پس از استماع گزارش محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینکه در سال سوم برنامه پنج‌ساله سوم شهرداری قرار داریم، گفت: سوال این است که با توجه به اینکه شعار دوره پنجم تحقق شهر هوشمند بوده است میزان دستیابی پروژه شهر هوشمند را چه حدی ارزیابی می‌کنید و به چه حجمی از موفقیت رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: رتبه شهر تهران در میان کلانشهرهای جهان از سال ۸۶ تا ۹۶ از ۱۷۶ به ۲۵ ارتقا یافت اما در این ۴ ساله گذشته رتبه تهران به شدت افت پیدا کرده و به زیر ۸۰ رسیده و دلیل عمده این افت مربوط به حوزه فاوا است.

عضو شورای شهر تهران گفت: میزان مجاز قطعی سرویس‌ها در طول یکسال باید ۵ دقیقه باشد و در طول ۲ سال بیش از ۱۰ ساعت قطعی داشته است.

وی با انتقاد از روند ممیزی، ابراز داشت: این روند تغییر بنیادی کرده و به روال‌های قدیمی بازگشت.

۱۳:۳۷ ,۰۷ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


صبح امروز لیست نامزدهای انتخابات شورای شهر ششم در تهران منتشر شد اما در این لیست نام مرتضی طلایی، سرلیست شورای وحدت، خالی است.

امروز در حالی که رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران از اعلام کد انتخاباتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران، تایید صلاحیت ...

رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران گفت: نقاط پرحادثه تهران شناسایی شده است.

پس از انتشار خبر بستری شدن مهدی چمران در بیمارستان و تکذیب خبر وخامت حال او، یک منبع آگاه در همین رابطه گفت دلیل بستری شدن آقای چمران «سکته ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی