کبری خزعلی - رییس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در نامه به رییس جمهور نوشت: مافیای دارو زمینه‌ساز ترویج سقط جنین جنایی شده است.

در این نامه آمده است: مقام معظم رهبری بیش از ۴۰ بار برای حل مشکل کاهش نرخ باروری و جمعیت کشور تذکر داده‌­اند، امیدواریم با تصویب نهایی قانونی جوانی جمعیت و ابلاغ و پیگیری اجرای آن توسط ستاد ملی جمعیت تحت اشراف ریاست جمهوری بارقه‌­های حل آن به وجود آید.  

 مشکلی که تعارض جدی با منافع دارد موضوع مافیای دارو و تجهیزات پزشکی است و یکی از نمادهای مهم آن در موضوع غربالگری مشهود است که زمینه­‌سازی ترویج سقط جنین جنایی شده است و منافع برخی بر حیات و نجات جان انسان­‌ها ترجیح یافته است.

گره زدن مسائل زنان به القائات معاهدات بین­‌المللی و حقوق بشر ساختگی غرب و ریل‌گذاری برنامه با این روش آفت دیگری است که در سال‌های اخیر مسائل زنان را تحت تأثیر قرار داده بود.

منبع: خبرگزاری برنا

۰۹:۵۱ ,۰۸ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: کمبود سرم موضوعی جدی است و در ۴۸ ساعت گذشته فشار زیادی بابت کمبود سرم به بیمارستان ...

رمدسیویر، پرمصرفترین داروی این روزها در ایران است. دارویی که برای مصرف آن جهت درمان بیماران کرونایی حرف و حدیث زیادی وجود داشت. اما اکنون میزان ...

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: داروخانه‌های بیمارستانی و مراکز بهداشت، اطلاعات داروها را در سامانه تیتک ثبت نمی‌کنند و ستاد ...

وزیر بهداشت گفت: اختصاص ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومانی به دارو زمینه فساد و رانت را ایجاد می‌کند و تا پایان سال این ارز برای دارو حذف خواهد شد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی