آزمون پیشنهاد 15 میلیون یورویی از لیون داشت ولی زنیت این بازیکن را با این مبلغ نفروخت.

قرن نو_گروه ورزشی: در حالی که به نظر می رسید انتقال سردار آزمون به لیون فرانسه این بار جدید تر از سایر پیشنهادات اوست اما زنیت در نهایت با فروش مهاجم ایرانی اش مخالفت کرد تا سردار رسما تا پایان فصل دست کم در این تیم ماندگار شود.

با این حال با توجه به اینکه آزمون در پایان فصل می تواند به صورت بازیکن ازاد از زنیت جدا شود این باشگاه روسی قصد دارد تا با تمدید قرارداد آزمون مانع جدایی اش شود.

 سایت «اسپورت» روسیه در این خصوص خبر داد سران باشگاه زنیت بلافاصله بعد از اتمام نقل و انتقالات تابستانی دست به کار شدند تا قرارداد آزمون را تمدید کنند. قرارداد مهاجم ایرانی سال آینده با زنیت به پایان می رسد و این موضوع باعث شده تا مسئولان باشگاه احساس خطر کنند.

آزمون پیشنهاد 15 میلیون یورویی داشت ولی زنیت این بازیکن را با این مبلغ نفروخت به همین خاطر نمی خواهد تابستان آینده به صورت رایگان این بازیکن را از دست دهد.

مسئولان باشگاه زنیت پیشنهاد تمدید قرارداد را به آزمون دادند ولی مهاجم ایرانی هنوز پاسخی نداده است. به نظر می رسد با بهبود این پیشنهاد ستاره ایرانی با زنیت تمدید خواهد کرد.

 

۱۰:۲۰ ,۱۰ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


قرارداد آزمون در پایان فصل به اتمام می رسد اما برخی حواشی شاید ستاره ایرانی این تیم را مجاب کند تا زودتر از تابستان ...

مدیر لیون فرانسه از علاقه زیاد این باشگاه نسبت به جذب آزمون خبر داد.

بعد از درخواست لورکوزن برای جذب سردار آزمون حالا اورتون با مدیریت فرهاد مشیری علاقه مند است تا آزمون را به لیگ برتر انگلیس بیاورد.

پرونده شکایت از سردار آزمون همچنان ازسوی شاکی او در حال پیگیری است.

نظر خود را ثبت کنید