سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از مهاجم تیم ملی ایران پرداخت و او را ماشین گلزنی نامید.

قرن نو- گروه ورزشی:سایت AFC پیش از برگزاری دور نهایی رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا به معرفی 6 ستاره تیم های گروه ایران پرداخت و از کابرران خود خواست در یک نظرسنجی در این خصوص شرکت کنند.

این سایت با تمجید از مهاجم تیم ملی ایران نوشت: سردار آزمون مهاجم زنیت به عنوان ستاره تیم ملی ایران معرفی شد. سایت AFC درباره ستاره ایرانی نوشت: تیم ملی فوتبال ایران به دلیل تعدد مهاجمان در انتخاب بازیکنان دچار مشکل شده اما سردار آزمون در خط حمله ایران جایگاه ثابتی دارد. آزمون از زمان پیوستن به زنیت از سال 2019 برای این تیم روسی گلزنی می کند و توقف ناپذیر است.

البته آمار این بازیکن در تیم ملی ایران حتی بهتر از زنیت است. آزمون تاکنون 55 بازی انجام داده و 37 گل به ثمر رسانده است. او به تنهایی در دور دوم انتخابی 7 گل به ثمر رسانده است.

رقبای تیم ملی ایران برای شادی در بازی های پیش رو باید بتوانند ماشین گلزنی 26 ساله را متوقف کنند و مهار آزمون را در اولویت بگذارند.

5 ستاره دیگر گروه اول رقابت های انتخابی جام جهانی عبارتند از: ایمن حسین(عراق)، سون هیونگ مین(کره جنوبی)، حسن معتوق(لبنان)، ابراهیم عالمه(سوریه) و علی المبخوت(امارات)

سایت AFC از کاربرانش سوال کرد که کدام یک از این 6 بازیکن در مقدماتی جام جهانی بیشتر خواهند درخشید.

۱۳:۱۶ ,۱۰ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مهدوی‌کیا کاپیتان سابق تیم ملی ایران حضور کریم باقری در کنار اسکوچیچ را بهترین اتفاق ممکن می‌ داند.

ایران در نخستین بازی برگشت از ساعت ۱۹ امشب (به وقت تهران) مقابل هنگ‌کنگ قرار خواهد گرفت.

اسکوچیچ دیشب در خصوص مصدومیت امیری گفت این بازیکن احتمالا بازی‌های بعدی تیم ملی را از دست خواهد داد.

استوری دیشب سردار آزمون بعد از برد برابر عراق خبرساز شد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی