رونالدو سال ها در منچستر، رئال، یوونتوس و تیم ملی پرتغال با پیراهن شماره 7 بازی کرده و حالا CR7 برای او تبدیل به یک برند شده است.

قرن نو- گروه ورزشی-کریس رونالدو هفته قبل طی یک انتقال هیجان انگیز به شیاطین سرخ پیوست تا بعد از 12 سال دوباره پیراهن این تیم را بر تن کند.

اما بعد از این انتقال سوال مهم طرفداران منچستر این بود که رونالدو قرار است با چه شماره ای برای این تیم به میدان برود.

رونالدو سال ها در منچستر، رئال، یوونتوس و تیم ملی پرتغال با پیراهن شماره 7 بازی کرده و حالا CR7  برای او تبدیل به یک برند شده است. بنابراین تمام تلاش او در بازگشت به اولدترافورد پوشیدن دوباره این شماره خواهد بود. شماره ای که در اختیار کاوانی مهاجم اروگوئه ای منچستر است.

هر چند که کاوانی فصل را با شماره هفت آغاز کرده اما مشکلی ندارد که شماره اش را به 21 که در اختیار دنیل جیمز بود و به لیدز رفته، تغییر بدهد.بازیکن اروگوئه ای در گذشته نیز شماره 21 را پوشیده است.

برای عملی شدن این اتفاق سازمان لیگ برتر انگلیس مجوز بدهد. رونالدو از نظر تبلیغاتی پوشیدن شماره هفت را  خیلی مهم می داند اما به دست آوردن دوباره این پیراهن احتمالا برای منچستر یونایتد هزینه زیادی در بر خواهد داشت. پیش از این در تاتنهام آدبایور برای پوشیدن پیراهن شماره 10 که در اختیار فان در فارت بود اعلام کرده بود حاضر است خسارت تمام طرفدارانی که پیراهن شماره 25 او را خریده اند پرداخت کند.

یونایتد هم  اگر بخواهد شماره کاوانی را عوض کند باید پول پیراهن همه افرادی که شماره هفت کاوانی را خریده اند را پس بدهد. به نظر نمی رسد که شیاطین سرخ مشکلی برای این کار داشته باشند چون درآمدزایی از فروش پیراهن شماره هفت با شماره رونالدو به حدی خواهد بود که این ضرر را جبران کند.

۱۸:۰۴ ,۱۰ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدیر برنامه کریس رونالدو از پیشنهاد دو تیم مطرح برای ستاره پرتغالی خبر داده است.

شادی گل رونالدو بعد از گل دومش به فرانسه با یک حاشیه همراه بود.

کریستیانو رونالدو که پنج بار فاتح توپ طلا شده و بیش از سی جام بین المللی در کارنامه اش دارد، دوباره پیراهن منچستریونایتد را به تن می کند.

کریس رونالدو رکورد گرانترین دستمزد در لیگ برتر انگلیس را شکست.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی