یک چهره اصولگرا از تشبیه کردن رئیس جمهور به برخی شخصیت ها چون شهید رجایی و مالک اشتر انتقاد کرد.

 عباس سلیمی نمین چهره سیاسی اصولگرا در واکنش به تشبیه سازی ها و مصداق سازی هایی که اخیرا درباره رئیس جمهور مطرح می شود، گفت: یکی از دلایل از خود بی خود شدن آقای احمدی نژاد را تعاریف بیجای برخی چهره های اصولگرا می دانم درست است که آقای احمدی نژاد انسان فرصت طلبی بود و دچار خودشیفتگی فاجعه‌آمیزی بود اما تعاریف و تمجیدهای این چنینی، علی القاعده تاثیرات منفی داشت .  

این چهره سیاسی  اصولگرا افزود: به طور طبیعی، عناصر متملق  سعی می کنند به  شخصیت های برجسته و کانون قدرت نزدیک شوند چراکه هر امضای کانون قدرت می تواند تاثیر جدی مالی بسیاری داشته باشد از این رو ما باید دقت داشته باشیم. این حرف بدین معنا نیست که کار خوب  مسئول را نبینیم و از آن تقدیر نکنیم اما تعاریف کلی  مانند اباذر زمانه یا شخصیت های تاریخی صدر اسلام،  کار نادرستی است.

سلیمی نمین اشاره کرد: نباید چک سفید امضا بدهیم بدین معنا که هر کار بدی انجام بدهد بگوییم مالک اشتر است وقتی می گوییم مالک اشتر، یک هاله ای از تقدس به او می بخشیم و ضعف او را نمی بینیم.

وی گفت: کمااینکه در مورد آقای احمدی نژاد هم همین اتفاق رخ داد آقای احمدی نژاد وقتی وارد حقه بازی شد و کاپشنش را حراج کرد که بگوید ساده زیست است دیگر کسی جرات نمی کرد به شخصی که او را معجزه هزاره سوم نامیدند یا در هاله نور قرار گرفته یا یار امام زمان است چیزی بگوید یا انتقاد کند اگر هم انتقاد می کرد در تقابل با موج بود.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۰۸:۱۷ ,۱۱ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس ستاد احمدی‌نژاد در توئیتی نوشت: انتخابات پرشور دشمن را مأیوس و دوستان را دلگرم می‌کند.

با اعلام اسامی نامزدهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری از سوی وزارت کشور عملا وارد مرحله تبلیغات شدیم، مرحله‌ای که نامزدها در آن با ارائه ...

غلامرضا انصاری گفت: اگر قرار بر محاکمه باشد، اول احمدی‌نژاد باید محاکمه شود. هنوز هم محکومیت تعدادی از دست اندرکاران رسانه‌ای، به دلیل توهین ...

شاهکار اقتصادی احمدی نژاد که دیده نشده است به قدرت واقعی پول ملی در دوران وی باز می گردد که می تواند هدیه ای به دولت رئیسی هم باشد.

دیدارهایی شاید وجود داشته‌باشد اما ارتباط تشکیلاتی وجود ندارد. دیدارهای دوستانه حتی مشورت گرفتن از آقای احمدی‌نژاد در حوزه خدمت‌رسانی ممکن ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی