روند کلی قیمت ها در بازار خودروهای پراید در هفته ای که گذشت نزولی بوده است به طوری که پراید 151 مدل 1400 از ابتدای هفته تا امروز یک میلیون تومان ارزان شده است.

قرن نو_ گروه اقتصادی: هفته ای که گذشت را می توان یکی از آرام ترین و کم نوسان ترین هفته ها برای بازار خودروهای پراید تعبیر کرد؛ قیمت پراید 111 از ابتدای هفته گذشته تا امروز بر روی 155 میلیون تومان ثابت مانده است و پراید 131 نیز در این مدت بر روی قیمت 139 میلیون تومان ثابت مانده است.

 در این بین پراید 132 در این مدت کاهش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه کرده است و از 134 میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به قیمت 133 میلیون تومان رسیده است و پراید 151 مدل 1399 نیز در این مدت کاهش قیمت را تجربه کرده است و این خودرو از 150 میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به 149 میلیون تومان رسیده است.

 

قیمت روز انواع خودرو پراید در جدول زیر آمده است:

 

۱۶:۲۱ ,۱۱ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با توجه به ریزش قیمت ها در بازار خودرو، اکنون ارزان خودروی صفر کیلومتر تولید داخل، پراید ۱۳۱ در میاندوآب است که با قیمت ۹۸ میلیون تومان به فروش ...

خودروی پراید همچنان در برابر ریزش قیمت مقاومت می‌کند.

همزمان با ورود به هفته جدید افزایش قیمت ها در بین خودروهای پراید، پژو، کوییک، دنا و سمند از سر گرفته شده است و در این میان خودروهای ارزان قیمتی ...

نظر خود را ثبت کنید