طی روزهای اخیر خبرهایی در خصوص حضور جووینکو مهاجم سابق الهلال در استقلال مطرح شده بود.

قرن نو-گروه ورزشی: استقلال بعد از فروش مهدی قائدی به دنبال پیدا کردن یک جایگزین مناسب برای این بازیکن است و گفته می شود شرط فرهاد مجیدی برای جدایی قائدی خرید یک جایگزین خوب خارجی بوده است.

طی روزهای اخیر خبرهایی در خصوص حضور جووینکو مهاجم سابق الهلال در استقلال مطرح شده بود که در ابتدا این انتقال کمی دور از ذهن به نظر می رسید اما حالا گویا مدیران استقلال خرید این بازیکن را با جدیت بیشتری دنبال می کنند.

از باشگاه استقلال خبر رسیده با توجه به توافق آبی ها با گابریله پین ابرای حضور در این باشگاه، این مربی ایتالیایی مامور مذاکره با بازیکن هموطنش شده تا او را برای حضور در استقلال راضی کند.

مهم ترین موضوع در این بین رقم درخواستی جووینکو است که باید دید پین توانایی گرفتن تخفیف از این ستاره ایتالیایی را دارد یا نه.

دیروز  نیکولو اسکیرا خبرنگار ایتالیایی مدعی شده بود باشگاه استقلال پیشنهاد خود به نیکولاس جووینکو بازیکن سابق یوونتوس را ارائه کرده است.

این خبرنگار همچنین تاکید کرد جووینکو اکنون دو پیشنهاد مهم از لیگ فوتبال آمریکا(MLS) نیز دارد و مذاکرات آغاز شده است. باید دید در نهایت جووینکو که بازیکن آزاد است چه انتخابی خواهد کرد.

۱۳:۲۹ ,۱۲ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بازیکنان استقلال همچنان بر سر مبالغ دریافتی خود با مدیرعامل این باشگاه مشکل دارند.

استقلالی‌ها حاضر نشدند تا اعتصاب خود را بشکنند و علی‌رغم حضور در مجموعه تمرینی انقلاب، حاضر به تمرین نشدند.

مدیرعامل استقلال می گوید سرمربی این تیم از ابتدا در جریان فروش مهدی قائدی بوده است.

رییس هیات مدیره استقلال در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی