برای برخی افراد این سوال پیش آمده که تزریق دوز سوم یا بوستر برای آنها لازم است؟

سارا شاه‌آبادی امروز، در خصوص تزریق روند واکسیناسیون در استان کرمانشاه اظهار کرد: کسانی که نوبت اول واکسن آسترازنکا را دریافت کرده‌اند برای تزریق دُز دوم مشکل خاصی نداریم و به میزان لازم واکسن در استان موجود است.

معاون فنی مرکز بهداشت کرمانشاه گفت: در مورد تزریق دُز سوم واکسن هنوز کمیته فنی وزارت بهداشت چیزی را اعلام نکرده، احتمالا دُز سوم برای افرادی است که در کادر بهداشت و درمان فعالیت دارند و بهمن و اسفندماه سال گذشته نوبت اول و دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

معاون فنی مرکز بهداشت کرمانشاه در خصوص تزریق نوبت سوم واکسن، ادامه داد: در مورد تزریق دُز سوم واکسن هنوز کمیته فنی وزارت بهداشت چیزی را اعلام نکرده، نوع واکسن برای تزریق نوبت سوم مشخص نشده است، احتمالا دُز سوم برای افرادی است که در کادر بهداشت و درمان فعالیت دارند و بهمن و اسفندماه سال گذشته نوبت اول و دوم واکسن را دریافت کرده‌اند، ولی فعلا دستورات لازم از سوی وزارتخانه در این زمینه به ما اطلاع‌رسانی نشده است.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۹:۱۹ ,۱۳ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت در طول ۲۴ ساعت گذشته در کشور ۸هزار و ۱۹۵ بیمار جدید کووید۱۹ شناسایی شدند و متاسفانه ۱۸۷ تن نیز به دلیل ...

از نظر تعداد واکسن‌های تزریق‌شده در جهان، چین با اختلاف زیادی در رتبه نخست جهان قرار دارد و هند و آمریکا در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

رییس جمهوری از قطعی شدن خرید ۳۰ میلیون دُز واکسن خبر داد و گفت: با افزایش تعداد داروخانه‌های مجاز برای توزیع داروهای کرونایی تا ۳۰۰ داروخانه ...

عضو شورای شهر تهران از کاهش ۱۰ درصد فوتی‌های کرونا در پایتخت طی هفته گذشته خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی