نماینده مردم کاشمر در مجلس گفت: مطابق با فیلم گاندو، دولت روحانی تخلفاتی داشته و همچنین پرونده‌ای از مجلس به قوه قضاییه درباره تخلفات آنان ارسال شده که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

حجت الاسلام جواد نیک بین در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: آقای قالیباف! تقاضای بنده از شما آن است که به صدا و سیما دستور دهید که یا پخش سریال گاندو را تعطیل کند یا آنکه هر چه سریع‌تر محاکمه حسن روحانی آغاز شود.

وی بیان کرد: کم کم صبر مردم سر می‌آید و آنان خواستار محاکمه افرادی هستند که تخلف و خیانت کرده‌اند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس قوه قضاییه گفت: آقای اژه ای! پرونده تخلفات و خیانت‌های دولت روحانی در مجلس و کمیسیون اصل ۹۰ بررسی و به قوه قضاییه ارسال شده است و لازم است مورد بررسی قرار گیرد.

نیک بین بیان کرد: گویا مصلحتی در عدم محاکمه روحانی و افراد دیگری که در دولت خیانت کردند وجود دارد. حرف بنده این است که اگر سریال گاندو دروغ است پخش نشود اما اگر درست است باید متخلفان محاکمه شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

۱۰:۰۳ ,۱۴ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


محمدمهاجری از نامه رئیس جمهور به رهبرمعظم انقلاب خبر داد.

در حالی که بخش زیادی از محتوای مناظره نخست کاندیداهای ریاست جمهوری، حمله به دولت کنونی با چاشنی اتهام و دروغ بود، رسانه‌ها در کمال شگفتی به ...

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در یک توییت با اشاره افتتاح طرح‌های وزارت نفت از دغدغه مهم روحانی نوشت.

به زودی ترکیب قوا و نهادهای دولتی و حاکمیتی تغییرات گسترده‌ای را شاهد خواهد بود. این تغییرات به تبع پایان یافتن دوره هشت ساله ریاست‌جمهوری ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی