براساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور در سال ۹۹، ۵۱۱ هزار و ۸۸۱ مورد فوتی و یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۱۲۸ مورد ولادت ثبت شده‌است.

 براساس اعلام ثبت‌احوال کشور در سال ۱۳۹۹، ۵۱۱ هزار و ۸۸۱  مورد فوت ثبت‌شده‌است که از این تعداد ۲۸۹ هزار و ۵۶ نفر مرد و ۲۲۲ هزار و ۷۷۶ نفر زن بوده‌اند و همچنین ۳۸۷ هزار و ۲۷۳ نفر از آنها در شهرها ساکن بوده‌اند و ۱۲۴ هزار و ۵۵۹ نفر نیز در مناطق روستایی بوده‌اند.

براساس اعلام این سازمان، استان تهران با ۸۰ هزار و ۶۵۰ نفر بیشترین آمار فوت شدگان در سال ۱۳۹۹ را داشته و استان ایلام با ۳ هزار و ۴۷۲ نفر کمترین آمار ثبت شده‌ فوت شدگان در سال ۱۳۹۹ را داشته است.

سازمان ثبت‌احوال کشور اعلام کرد؛ در سال ۱۳۹۹، یک میلیون و ۱۱۴ هزار و ۱۲۸ مورد ولادت نیز ثبت شده‌است که از این تعداد ۵۷۵ هزار و ۱۶۹ نفر فرزند پسر و ۵۳۸ هزار و ۹۵۹ نفر فرزند دختر بوده‌اند.همچنین ۸۳۷ هزار و ۶۴۱ ولادت در شهرها ثبت شده‌ و ۲۷۶ هزار و ۴۸۷ مورد ولادت نیز در روستاها ثبت شده‌است.

استان تهران با ۱۴۲ هزار و ۵۹۵ ولادت بالاترین میزان و استان ایلام با ۷۸۱۱ ولادت کمترین میزان ولادت در سال ۹۹ را داشته است.

منبع: خبرگزاری ایلنا

۱۵:۵۰ ,۱۴ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نمایندگان مجلس شورای اسلامی ذیل طرح نظام جامع مدیریت داده‌های کشور و تسهیل ارایه خدمات الکترونیکی به مردم پیشنهاد داده‌اند سازمان ثبت احوال ...

سرویس برخط «گواهی تأیید صحت کارت هوشمند ملی» که از سوی سازمان ثبت‌ احوال به دستگاه‌های اجرایی ارائه خواهد شد جایگزین کپی کارت ملی هوشمند ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی