پرونده سوشا مکانی منجر به صدور حکم توقیف اموال باشگاه پرسپولیس شد.

آرش شکرریز نماینده سوشا مکانی در پرونده شکایت او از باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت پیگیری مطالبات این دروازه بان اظهار داشت: وی مبلغی را به محمد علیپور، مشاور وزیر نفت بدهکار است و به این دلیل که 2 سال است در کشورمان حضور ندارد، نتوانست این مبلغ را به وی پرداخت کند. پس از شکایت علیپور به دادگاه، اجراییه‌ای صادر شد. پس از رسیدن این اجراییه درباره توقیف اموال نزد شخص ثالث به پرسپولیس، این باشگاه اعلام کرد چنین مبلغی به مکانی بدهکار نیستیم و پرونده هنوز قطعی نشده است.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس اجراییه را به کمیته وضعیت نشان داده و اعلام کرده اجراییه از دادگاه آمده و نباید این پول را به کمیته وضعیت پرداخت کنیم بلکه باید این مبلغ را به حساب دادگاه بریزیم. همان روز به جمشید نورشرق(رئیس کمیته وضعیت) گفتم وقتی می‌گویید باشگاه پرسپولیس تمام بدهی‌ها را پرداخت کرده یعنی طبق ماده 89 قانون اجرای احکام مدنی باید پرسپولیس پول را به حساب دادگاه واریز و فیش را به وضعیت ارائه کرده باشد. به همین دلیل باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بدون ارائه این فیش غیرقانونی است.

نماینده سوشا مکانی اضافه کرد: وقتی قاضی دادگاه شعبه 129 باهنر متوجه شد باشگاه پرسپولیس اظهارات خلاف واقعی را مطرح کرده و رای کمیته استیناف مبنی بر محکومیت باشگاه پرسپولیس قطعی است، حکم توقیف اموال این باشگاه را صادر کرد. من همین حکم توقیف را ترجمه کرده و در اختیار مقامات AFC  قرار می‌دهم.  این پول باید طبق ماده 89 قانون اجرای احکام مدنی باید به حساب دادگاه واریز می‌شد یا به ما پرداخت می‌شد که چنین اتفاقاتی رخ نداده است. پاسخگوی عواقب این کار هم افرادی هستند که اظهارات خلاف واقع نزد مقامات قضایی و کمیته وضعیت انجام داده بودند.

 

منبع: خبرگزاری فارس

۱۷:۴۰ ,۱۴ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرخابی‌ها امروز در شرایطی به مصاف هم می‌روند که استقلال تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد اما در آن سوی میدان یحیی گل‌محمدی 3 بازیکن خود ...

در میان بازیکنان بدون قرارداد پرسپولیس 3 بازیکن برای ادامه حضور در این تیم با باشگاه تقریبا به توافق رسیده اند.

رقم پیشنهادی یکی از چهره‌های مطرح نقل‌وانتقالات برای یک فصل حضور در تیم‌های ایرانی شگفت‌انگیز است.

مدافع فصل گذشته پدیده گفت حاضر بودم هر کاری کنم تا پرسپولیسی شوم.

سرخ ها برای خط حمله خود به دنبال مهاجم سابق الاتحاد عربستان هستند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی