بایننس پس از اخطار بانک مرکزی، ارائه خدمات خود در سنگاپور را متوقف می‌کند.

قرن نو - گروه فناوری اطلاعات: بایننس اعلام کرده که با اخطار رگولاتورها در خصوص احتمال نقض قانون خدمات پرداخت توسط این شرکت، از ارائه برخی محصولات در سنگاپور خودداری می‌کند. 

این شرکت اعلام کرده که پشتیبانی از تجارت دوگانه دلار سنگاپور و گزینه‌های پرداخت را متوقف کرده و از روز جمعه برنامه را از فروشگاه‌های مربوط به نرم‌افزار iOS و گوگل‌پلی حذف می‌کند. از همین رو به کاربران توصیه شده تا برای جلوگیری از اختلافات تجاری احتمالی، معاملات مربوط به این شرکت را تکمیل کنند و به تبلیغات تجاری کاری نداشته باشند. 

بلومبرگ گزارش داده که بایننس در بیانیه‌ای گفته است: «حفاظت از مصرف‌کننده برای ما مهم است. این آمادگی را داریم تا با کمک رگولاتورهای سراسر جهان، شرایط مناسب‌ را ایجاد کنیم.»

البته نماینده شرکت بایننس اعلام کرده که هیچ تغییری در سرویس ارائه شده این شرکت در سنگاپور ایجاد نشده است. طبق گزارش مقامات مالی سنگاپور، خدمات آسیایی بایننس به تازگی درخواست لایسنس برای اپلیکیشن خود ارائه کرده اما فعلا از داشتن این لایسنس معاف است. اپلیکیشن مربوطه هم در حال بررسی است.

این هشدار پیش‌تر مطرح شده بود که شرکت بایننس به واسطه نبود لایسنس برای این اپلیکشن، در ارائه برخی فعالیت‌های مرتبط با خدمات پرداخت، مقررات را زیرپا بگذارد. به همین خاطر از بایننس خواسته شد که خدمات خود را در سنگاپور متوقف کند. 

بایننس هم روز یکشنبه اعلام کرد از هیچ تلگرام رسمی یا کانال‌های ارتباطی آنلاین استفاده نمی‌کند و متعهد به سیاستگذاری‌هایی است که به نفع کاربران باشد.

۱۳:۰۷ ,۱۵ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


یکی از تریدرهای برجسته بازار ارزهای دیجیتال معتقد است برای ورود مبتدیان به این بازار، دوج‌کوین بهترین گزینه است.

با انتشار اخباری مبنی بر سرمایه‌گذاری اتباع چینی در ایران برای استخراج رمزارزها و همچنین تمایل ایرانیان برای اینکار این سؤال در اذهان عمومی ...

با وجود تأکید رئیس کل بانک مرکزی در خصوص ممنوعیت معامله ارزهای دیجیتال در داخل کشور، هم‌اکنون تعداد جالب توجهی صرافی ایرانی در حوزه مبادلات ...

ارزش بیشتر ارزهای دیجیتالی مهم کاهش پیدا کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی