مدافع آبی‌ها با توجه به پرداخت نشدن مطالبات 3ونیم میلیاردی خود که قرار بود طی روزهای اخیر به حساب او واریز شود قید ادامه حضور در استقلال را زده است.

قرن نو - گروه ورزشی: محمد دانشگر مدافع استقلال دیروز به مدیران این تیم اعلام کرد که قصد سفر به امارات را ندراد و می خواهد با توجه به بند قرارداد خود از استقلال جدا شود.

دانشگر که به دلیل فسخ ناگهانی قرارداد خود با استقلال مجبور شده بود قرارداد جدیدی با این باشگاه منعقد کند بندی در قرارداد خود گنجانده بود که با داشتن پیشنهاد خارجی بتواند از این تیم جدا شود.

مدافع آبی ها با توجه به پرداخت نشدن مطالبات 3و نیم میلیاردی خود که قرار بود طی روزهای اخیر به حساب او واریز شود قید ادامه حضور در استقلال را زده است تا احتمالا راهی فوتبال قطر شود.

دانشگر از باشگاه الخور پیشنهاد دریافت کرده است. تیمی که هدایت آن را وینفرد شفر سرمربی سابق استفلال بر عهده دارد.

 شفر  در پایان فصل گذشته هدایت الخور را به عهده گرفت و نتایج خوبی با این تیم کسب کرد و حالا برای تقویت خط دفاعی خود، به دنبال جذب محمد دانشگر است. پیشنهادی که مدافع آبی ها را هوایی کرده و او خواستار فسخ قرارداد و جدایی از این تیم است.

باید منتظر ماند و دید در نهایت این مدافع پرحاشیه چه تصمیمی برای فصل آینده خود خواهد گرفت.

این در حالی است که استقلال باید هفته آینده به مصاف الهلال برود و دانشگر و مرادمند دو مدافع این تیم همراه با آبی ها به امارات سفر نکرده اند.

 

۱۵:۱۰ ,۱۵ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی استقلال در پایان فصل قصد دارد تغییرات مهمی در لیست بازیکنان تیمش ایجاد کند.

مربی ایتالیایی مد نظر مجیدی سابقه همکاری 10 ساله با آنتونیو کونته را دارد.

مدافع سابق استقلال این فصل راهی ام صلال شد اما بعد از یک فصل از این تیم جدا خواهد شد.

از سوی باشگاه استقلال پیش قراردادی برای مربی ایتالیایی فرستاده شد که او با بندهای گنجانده شده در آن حاضر نشده به ایران بیاید.

مهم ترین غایب آبی‌ها در بازی فردا کاپیتان این تیم است که البته همراه آبی‌ها به اراک سفر خواهد کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی