سرمربی کروات ایران برای دیدار امشب احتمالا تیمش را با تغییراتی روانه میدان خواهد کرد.

قرن نو-تیم ملی ایران در حالی امشب به مصاف عراق خواهد رفت که اسکوچیچ و وحید هاشمیان برخلاف دیدار برابر سوریه روی نیمکت تیم ملی خواهند نشست.

سرمربی کروات ایران برای دیدار امشب فرصت حضور در چند جلسه تمرین  را داشته و احتمالا تیمش را با تغییراتی روانه میدان خواهد کرد.

در درون دروازه علیرضا بیرانوند همچنان مورد اعتماد کادر فنی است.

در خط دفاعی صالح حردانی که در دیدار قبل  در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت این بار در دفاع راست جایگزین جعفر سلمانی می شود و وحید امیری در دفاع چپ به میدان خواهد رفت. دو مدافع میانی هم همچون دیدارهای گذشته محمد حسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده خواهند بود.

هافبک‌های اسکوچیچ بازی امشب، سعید عزت اللهی، احمد نوراللهی، علیرضا جهانبخش و علی قلی‌زاده خواهند بود. میلاد سرلک به دلیل مصدومیت در دیدار قبل در این مسابقه غایب است و سامان قدوس هم احتمالا نیمکت نشین خواهد شد. از طرف دیگر حضور ترابی با توجه به عملکرد تیم و شرایط بازی در نیمه دوم محتمل به نظر می‌رسد.

با بازگشت سردار آزمون  او و مهدی طارمی مهاجمان کشورمان در بازی با حریف هستند. سردار پس از محرومیت در دیدار اول در این مسابقه فیکس است. او در بازی دو تیم در دور قبل زننده تنها گل ایران بود. بنا بر تصمیم کادر فنی تیم ملی، آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد.

ترکیب احتمالی تیم ملی برابر عراق

علیرضا بیرانوند، صالح حردانی، شجاع خلیل‌زاده، محمد حسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، سعید عزت اللهی‌، احمد نوراللهی، علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده، مهدی طارمی و سردار آزمون.

۱۰:۰۵ ,۱۶ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دراگان اسکوچیچ 26 بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرده که برای مسابقات بحرین باید 3 بازیکن را از این لیست خط بزند.

سرمربی تیم‌ملی می‌گوید از عملکرد تیمش مقابل بحرین راضی است اما بازیکنانش باید این دیدار را فراموش کنند.

سرمربی تیم ملی پیش از دیدار با عراق شرایط تیمش را بسیار مناسب اعلام کرد.

در تست کرونای اخیری که از اعضای تیم ملی گرفته شده، تست ملادن زگانیر مربی گلرهای تیم ملی مثبت اعلام شده است.

ایران در شرایطی به مصاف سوریه می رود که چند بازیکن خود را در اختیار ندارد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی