دیروز اعلام شده بود تراکتور درخواست تعویق بازی با النصر و یا انصراف از لیگ قهرمانان آسیا را ارائه کرده است.

قرن نو- گروه ورزشی:جمشید نظمی مدیرعامل تراکتور در گفت وگو با سایت این باشگاه با اشاره به قطعیت حضور تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با توجه به نیاز مبرم باشگاه به جایگزینی نفرات جدید، شب گذشته تا بامداد امروز (پنجشنبه) در محل باشگاه حضور داشتیم و در حال تهیه مدارک و مستندات و انجام مکاتبات لازم با فدراسیون فوتبال ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا بودیم تا مقدمات حضور تیم در دیدار مقابل النصر عربستان را فراهم کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود: صبح امروز نیز در جلسه شورای عالی ورزش که در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، حضور یافتیم و ضمن بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم جهت حضور تیم در قطر، مسئولان مربوطه نیز برای پیگیری مشکلات تراکتور و همکاری و مساعدت برای جایگزینی نفرات جدید و اعزام تیم قول مساعد دادند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تصریح کرد: با وجود اینکه جایگزینی نفرات جدید از تیم جوانان و امید باشگاه، در این دیدار برای تراکتور لازم است، اما حتی در صورتی که AFC با درخواست‌مان موافقت هم نکند، تراکتور تحت هر شرایطی به قطر خواهد رفت تا در دیدار مقابل النصر عربستان حضور یابد.

۰۹:۴۵ ,۱۸ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی فرانسوی الهلال درخواست جذب 3 بازیکن جدید را داده است.

استقلال و فولاد در دور لیگ قهرمانان آسیا در عربستان به میدان رفتند تا اینطور به نظر برسد که ماجرای بازی در زمین بی طرف حل شده است اما با تصمیم ...

رومرو فونیس مدافع ویارئال با النصر به توافق رسید و به زودی رسما قرارداد امضا خواهد کرد.

طی روزهای اخیر شایعاتی در خصوص تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا منتشر شده بود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی