جیوانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در دیدار با شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، پیامی خطاب به هواداران فوتبال ایران ارسال کرد.

قرن نو- گروه ورزشی: شهاب‌الدین عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال که برای دیدار تیم ملی ایران مقابل عراق به کشور قطر رفته بود، در جریان این سفر دیداری هم با جیانی اینفانتینو رئیس فیفا داشت.  اینفانتینو،پس از این دیدار پیامی خطاب به هواداران فوتبال ایران ارسال کرد.

رئیس فیفا طی پیامی گفت: سلام به تمام هواداران در ایران، در خاطرم است که در جام جهانی گذشته در کازان دیداری بین اسپانیا و ایران بود و ۴۰ هزار هوادار ایرانی در استادیوم حضور داشتند. احساسات پرشور هواداران در این بازی، یکی از فوق‌العاده‌ترین لحظات تمام جام جهانی بود که این هواداران ۹۰ دقیقه با حمایت فوق‌العاده‌شان و عکس‌العمل‌های خود، نمادی از حضور یک ملت در جام جهانی و کنار تیم ملی کشورشان بودند. تشکر از شما بابت این همه احساسات وصف ناپذیری که دارید.

اینفانتینو خطاب به همه هواداران فوتبال در ایران گفت: از ملاقات با رئیس فدراسیون، دوست عزیزم مفتخرم و بسیار خوشحالم. به همه اعلام می‌کنم که سال آینده اواخر ژانویه یا فوریه به ایران سفر خواهم کرد که با هم به تماشای فوتبال بنشینیم، فوتبال ایران را جشن بگیریم. به زودی شما را خواهم دید.

۱۶:۴۸ ,۱۸ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


یک خبرنگار ایتالیایی اعلام کرد «سرجیو کونسیسائو» سرمربی تیم فوتبال پورتو با تیم ناپولی به توافق رسیده است.

باشگاه پرسپولیس برای حفظ شش بازیکن اصلی‌اش کار دشواری در نقل و انتقالات پیش رو دارد.

تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی جدید فیفا به رده بیست و ششم جهان صعود کرد.

سرمربی هلندی تیم ملی عراق، یک بازیکن دورگه را از لیست این تیم خط زد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی