رییس جمهور سابق آمریکا قرار است همراه با پسرش در یک مسابقه بوکس حضور داشته باشد.

قرن نو_گروه ورزشی- دونالدو ترامپ که پیش از این سابقه حضور در مسابقات کشتی کچ را داشت حالا خود را آماده می کند تا شنبه هفته آینده در کنار رینگ بوکس حضور داشته باشد.

سایت TMZ،  در این خصوص گزارش داده: دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا  دستمزد نجومی برای ارائه تفسیر مبارزه بوکسی که شنبه در فلوریدا، برگزار خواهد شد دریافت خواهد کرد.

 ترامپ به همراه پسرش دونالد جونیور  قرار است در کنار رینگ بوکس بنشینند و یک مبارزه حساس را تفسیر کند. مبارزه ای که بین هالیفیلد ۵۸ ساله در برابر ویتور بلفورت ۴۴ ساله خواهد بود. هالیفیلد بعد از مدت ها قرار است روی رینگ بوکس برود.

طبق ادعای رسانه های آمریکایی ترامپ قرار است برای حضور در کنار رینگ بوکس و تفسیر این مسابقه مبلغی نجومی دریافت کند.

مبلغ دقیق دستمزد اعلام نشده است اما TMZ معتقد است حضور ترامپ برای تفسیر این مبارزه میلیون دلاری است. علاوه بر این فرش قرمز برای ترامپ پهن شده است و از جت G-۵ برای انتقال او به مبارزه استفاده شده است.

ترامپ قبل از رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا حضوری نمایشی در مسابقات WWE (کشتی کج آمريكا) هم داشت. او با سرمایه‌گذاری در این مسابقات که بیشتر جنبه نمایشی دارد، حمایت کشتی‌کج‌کاران آمريكایی را هم با خودش برای انتخابات  به همراه داشت. ترامپ حتی در یکی از صحنه‌های معروف که ویدئوی آن همه‌جا پخش شده، کنار رینگ، یکی از اعضای تیم رقیب را به باد کتک (نمایشی) می‌گیرد.

با این‌حال پشت همه آن نمایش‌ها میلیون‌ها دلار پول نهفته بود و حالا  گفته می شود ترامپ از این که قرار است چنین دستمزدی به او بابت تفسیر یک مسابقه بوکس پرداخت شود، به خود می بالد.

۰۹:۴۵ ,۱۹ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


به نوشته وبگاه «آکسیوس»، دولت بایدن با استناد به منافع ملی ایالات متحده قصد معافیت از تحریم‌های یک شرکت مجری پروژه نورد استریم-۲ را دارد.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سخنانی انتقادی از عملکرد دولت کنونی این کشور در قبال رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر غزه، گفت هیچ کسی اندازه او به اسرائیل ...

شبکه اجتماعی گِتِر برای هواداران ترامپ طراحی شده بود، ولی در حال حاضر حساب‌های کاربری مربوط به داعش و دیگر گروه‌های تروریستی جهادی در این ...

ترامپ در مصاحبه با دن بونگینو، مجری فاکس‌نیوز گفت: فکر می‌کنم اگر ما در دوره دولت ترامپ به واکسن نمی‌رسیدیم، صد میلیون تن درست مثل چیزی که ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی