از نظر رسانه عربستانی بازیکنان ملی پوش استقلال ستاره های این تیم به شمار می روند.

قرن نو- گروه ورزشی: استقلال در حالی باید روز دوشنبه شب به مصاف الهلال برود که رقیب ستاره های گران قیمتی در ترکیب خود دارد. اما سایت اسپورت ۲۴ عربستان قبل از این بازی به معرفی 4 ستاره استقلال پرداخت و نوشت: استقلال در ترکیب خود از ۴ بازیکن ملی پوش بهره می برد. تیم ایرانی در همه پست های خود بازیکنان ملی‌پوش دارد و می‌خواهیم به معرفی این چهار بازیکن خطرناک استقلال بپردازیم.

در ادامه گزارش این سایت عربستانی آمده است: و اما این ۴ بازیکن خطرناک و ملی پوش استقلال عبارتند از سیاوش یزدانی که ۲۹ سال سن دارد و در قلب خط دفاعی بازی می‌کند. قیمت او ۶۰۰ هزار دلار است. عارف آغاسی؛ او هم در قلب خط دفاعی بازی می‌کند و قیمتش ۴۹۵ هزار دلار است. جعفر سلمانی که در جناح چپ بازی می‌کند و قیمت او ۳۵۸ هزار دلار است و زبیر نیک نفس هم که در خط میانی بازی می‌کند و قیمت او ۳۳۰ هزار دلار است.

۰۸:۳۱ ,۲۰ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


هافبک سوییسی لیورپول در تییرس باشگاه متمول عربستانی قرار گرفته است.

تیم‌ های استقلال و تراکتور در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف الهلال و النصر عربستان خواهند رفت که استقلال میزبان و تراکتور، ...

باشگاه استقلال کشور امارات را برای این دیدار انتخاب کرده است و به احتمال زیاد در زمین زعبیل باشگاه الوصل با الهلال بازی می‌کند.

نتیجه تست کاروان الهلال در امارات مشخص شد.

سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با الهلال شرکت کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی