مجری اسپانیایی به دلیل توهین نژادپرستانه بازداشت شده است.

قرن نو-گروه ورزشی:باشگاه رئال مادرید ادواردو کاماوینگا هافبک فرانسوی تیم فوتبال رن را با قراردادی ۶ ساله به ارزش ۳۱ میلیون یورو به خدمت گرفت. این بازیکن ۱۸ ساله که محصول باشگاه رن است و ۳ بازی ملی برای فرانسه هم در کارنامه دارد، یک سال دیگر با رن قرارداد داشت و به این ترتیب باشگاه فرانسوی برای اینکه در پایان فصل او را به عنوان بازیکن آزاد از دست ندهد، با فروشش موافقت کرد. رن علاوه بر ۳۱ میلیون یورویی که به عنوان رقم پایه قرارداد دریافت کرد، می‌تواند ۹ میلیون یوروی دیگر هم به عنوان پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکنش از رئال مادرید بگیرد.

اما در حاشیه مراسم معارفه این ستاره جوان فرانسوی، خانم لورنا گونزالز که مجری مراسم معارفه کاماوینگا بود در حین اجرا حواسش نبود که میکروفن وی روشن است و تصاویر به صورت زنده در حال پخش است و در این بین می‌گوید : این یارو از کت و شلوارش هم سیاه تر است درست است؟ 

بعد از این ماجرا حواشی زیادی در فضای مجازی برای این مجری و ای شبکه به وجود آمد که در نتیجه شبکه RTVE ضمن عذرخواهی از بازیکن فرانسوی رئال و سیاه پوستان اعلام کرد با این مجری بخورد خواهد کرد و در ادامه اعلام شد وی بازداشت شده است.

۱۷:۴۱ ,۲۰ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


ستاره ولزی قصد دارد فصل آینده برای رئال بازی کند و بعد از پایان فصل از دنیای فوتبال خدافظی کند.

از مکس آلگری و آنتونیو کونته به عنوان جانشینان احتمالی زین‌الدین زیدان در رئال مادرید نام می‌برند.

هنوز جایگزین زیدان رسما معرفی نشده است اما از آلگری به عنوان مربی بعدی رئال نام برده می‌شود.

رئال مادرید برابر ستاویگو شکست را با یک برد پرگل عوض کرد تا صدرنشین لالیگا شود.

شاگردان آنچلوتی با این برد پرگل به صدر لالیگا رفتند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی