تیم تاجیکستانی در هفته های اخیر تمام تلاشش برای ناشناخته بودن را انجام داده است.

قرن نو-گروه ورزشی: پرسپولیس در حالی باید روز سه شنبه به مصاف استقلال تاجیکستان برود که دیروز اعلام شد سرمربی این تیم تاجیک تغییر کرده است. خبری که در آستانه این بازی حساس عجیب بود.

رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد که مبین ارگاشف، سرمربی کنونی تیم فوتبال امید تاجیکستان و سرمربی سابق استقلال تاجیکستان هدایت این تیم را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به عهده دارد اما این به معنی برکناری ویتالی لوچنکو نیست.

تاجیکستانی ها در واقع تنها برای رعایت موارد قانونی جابه جایی عنوان را انجام داده اند.

سرمربی اوکراینی-تاجیکی استقلال تاجیکستان مدرک پرولایسنس را هنوز اخذ نکرده و طبق قوانین AFC نمی تواند به عنوان سرمربی در کنار تیم استقلال تایجکستان باشد. در این شرایط و مانند دور گروهی که در عربستان برگزار شد مبین ارگاشف که این مدرک را در کسب کرده به صورت ظاهری سرمربی تیم خواهد بود اما لوچنکو از روی نیمکت به عنوان نفر اصلی تیم استقلال تاجیکستان را هدایت می‌کند و ارگاشف صرفا دستیار او خواهد بود.

تیم تاجیکستانی در هفته های اخیر تمام تلاشش برای ناشناخته بودن را انجام داده است. آنها اجازه پخش مستقیم بازی ها خود را به تلویزیون این کشور ندادند و نماینده سرخ های ایران هم موفق نشد تا یک بازی کامل این تیم را تماشا کند.

به نظر می رسد این خبرسازی در خصوص تغییر سرمربی هم در همین راستا بوده باشد.

 

۰۸:۳۶ ,۲۱ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بعداز بازی برابر سپاهان 3 بازیکن پرسپولیس با مصدومیت مواجه شدند که این موضوع باعث نگرانی هوادران این تیم برای بازی روز جمعه شده است.

دو بازیکن مصدوم پرسپولیس شرایط متفاوتی برای بازی برابر ذوب آهن دارند.

استقلال بعد از چند هفته که در رده‌بندی جهانی تیم‌های باشگاهی سقوط می‌کرد این هفته سیزده رتبه در جدول صعود کرد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی و رسول خطیبی انگیزه‌های زیادی برای رسیدن به قهرمانی سوپرجام دارند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی