تمامی افرادی که قبلا در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کرده ولی به هر دلیل هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند می‌توانند دوباره ثبت‌نام کنند.

 در سراسر کشور متولدین سال ۱۳۵۸ و قبل از آن می توانند به سامانه salamat.gov.ir جهت ثبت نام واکسن کرونا مراجعه کنند.

 تمامی افراد ۴۲ سال به بالا (متولدین ۱۳۵۸ و قبل) در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب کنند. برای این کار، نیازی به داشتن پرونده بهداشت نیست.

هم‌چنین افراد ۳۲ تا ۴۱ سال (متولدین ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۸)  که ساکن استانهای آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، قم و هرمزگان هستند و در پایگاه‌های بهداشت پرونده سلامت دارند می‌توانند از طریق همین سامانه ثبت‌نام کنند.

همچنین تمامی افرادی که قبلا در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کرده ولی به هر دلیل هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند می‌توانند دوباره ثبت‌نام کنند.

 

 

 

منبع: خبرگزاری برنا

۱۵:۱۳ ,۲۱ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


طبق اعلام وزارت بهداشت طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۸۶ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به ورود محموله ۱۰ میلیونی واکسن کرونا در خرداد از طریق هلال احمر به داخل کشور گفت: تمام ...

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره واکسیناسیون خبرنگارانی که در اولویت تزریق واکسن در فاز سه قرار دارند، توضیح داد.

واکسن کرونا به یکی از باارزش‌ترین کالاهای امروز دنیا تبدیل شده است که ارزش بازار آن 190 میلیارد دلار تخمین زده شده است و دو شرکت چینی یک‌چهارم ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی