سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با الهلال شرکت کرد.

قرن نو-گروه ورزشی فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد:‌ خیلی خوشحالم که که در باشگاه الوصل هستم. خاطرات خوبی از این باشگاه دارم و از همه مهم‌تر با بازیکنان و مدیر باشگاه خاطرات خوبی دارم. امکانات خوبی برای ما گذاشته شد و این باشگاه با ما کمال همکاری را کرد. بازی سختی در پیش داریم. الهلال بهترین تیم عربستان است و ما سعی کردیم روی تمام نقاط این تیم کار کردیم و امیدوارم بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم.

 

او ادامه داد: با مشکلات زیادی به این بازی رسیدیم اما به هواداران استقلال این پیام را می‌دهم که بازیکنان ما با تمام وجود برای استقلال بازی می‌کنند.

 

مجیدی درباره مشکلات تیمش گفت: ما قرار گذاشتیم که درباره مشکلات فکر نکنیم و تمرکز خود را روی بازی فردا بگذاریم. ما سوال‌های بی‌پاسخ زیادی داریم. در دور گروهی ما در عربستان بازی کردیم و همان جا من از فدراسیون عربستان تشکر کردم. ما با زحمت بازیکنان به عنوان تیم اول صعود کردیم و حق ما این بود که در خانه خود بازی کنیم. ۱۰ روز پیش سوریه در تهران مقابل تیم ملی ایران قرار گرفت. چه تفاوتی میان بازیکنان عربستان و سوریه وجود دارد؟ ما دوبی را به علت اینکه ایرانیان زیادی دارد انتخاب کردیم اما بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود. اگر به مرحله بعد صعود کنیم باز هم در عربستان بازی می‌کنیم و من دلیلش را نمی‌دانم.

۱۹:۵۵ ,۲۱ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


استقلال تنها تیم ایرانی میزبان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان است که ممکن است تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر این تیم باشد.

استقلالی ها امیدوار بودند تا برابر الهلال در تهران به میدان بروند.

استقلال هنوز گزینه نهایی خود برای میزبانی از الهلال را معرفی نکرده که این موضوع با هشدار کنفدراسیون فوتبال آسیا روبه رو شده است.

عربستان که در مرحله گروهی در سه گروه میزبان بود از حالا برای گرفتن میزبانی در مراحل حذفی اقدام کرده است.

از نظر رسانه عربستانی بازیکنان ملی پوش استقلال ستاره های این تیم به شمار می روند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی