جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور گفت: ما گفته و تذکر داده بودیم که اگر کوچک‌ترین خطایی از گروهک‌های معاند دیده شود پاسخ سختی دریافت خواهند کرد که این امر سبب متلاشی شدن چهار مقر این گروهک‌های ضد انقلاب شد.

سردار مجید ارجمندفر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در ارومیه اظهار کرد: گروهک‌های ضدانقلاب توسط مجموعه اطلاعاتی کشورهای معاند و بیگانه و حتی برخی کشورهای عربی در شمال عراق ساماندهی شده‌اند تا در راستای استفاده از اهداف خود و ایجاد مانع در مسیر جمهوری اسلامی از آن‌ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: این گروهک ‌‌های ضد انقلاب با فاصله کمی در جدار مرز ایران مستقر شده بودند که در این زمینه هشدارهای لازم به دولت عراق و مسئولان و مدیران در شمال این کشور همسایه به آنان داده شده بود.

سردار ارجمندفر اظهار کرد: ما گفته و تذکر داده بودیم که اگر کوچک‌ترین خطایی از این گروهک‌های معاند دیده شود پاسخ سختی دریافت خواهند کرد که این امر سبب متلاشی شدن چهار مقر این گروه‌های ضد انقلاب شده است.

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب کشور گفت: این گروهک‌ها تکلیف خود را باید مشخص کنند چراکه ما گفته‌ایم آن‌ها هر کجا باشند در هر خاک و نقطه‌ای به عنوان خاک دشمن محسوب می‌شود و ما بر خود وظیفه می‌دانیم که علیه آنها عملیات انجام دهیم.

وی ادامه داد: این امر را در برخورد اخیر ثابت کردیم یعنی همه مواضع و مراکز فرماندهی و زاغه مهماتی که داشتند را مورد هدف قرار دادیم.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی هفته گذشته در پاسخ به اقدامات اخیر گروهک‌های ضد انقلاب در منطقه با یک پاسخ قاطع مقر آنها را در شمال عراق مورد اصابت گلوله و موشک قرار دادند.

آذربایجان غربی ۹۶۷ کیلومتر مرز مشترک با سه کشور خارجی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۶:۲۲ ,۲۹ شهریور ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مسئولان فدراسیون عراق ازطریق یکی از دستیاران کی‌روش با این مربی مذاکراتی را انجام داده‌اند.

جو بايدن، رئيس‌جمهور آمريكا و مصطفي الكاظمي، نخست‌وزير عراق روز دوشنبه توافق‌نامه پايان مأموريت جنگي نيروهاي آمريكايي در عراق را پس از ...

سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به تخلفات متعدد شرکت هواپیمایی العراقیه در ایران، مجوزهای این شرکت را از فردا ابطال اعلام کرد.

بررسی آمار گمرک در سال گذشته حاکی از آن است که محصولاتی همچون پسته با پوست تازه يا خشك و خرما یکی از اصلی‌ترین کالاهای کشاورزی صادراتی بوده ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی