هیات مدیره استقلال پس از تکمیل اعضا به زودی مدیرعامل جدی این باشگاه را انتخاب خواهد کرد.

قرن نو- گروه ورزشی: بعد از گذشت 5 روز از استعفای احمد مددی هنوز مدیرعامل جدید آبی ها تعیین نشده است. این در حالی است که تصور می شد حمید سجادی بعد از جلسه با مددی که منجر به کناره گیری مدیرعامل پرحاشیه استقلال شده بود خیلی سریع گزینه جایگزین خود را معرفی کند.

طی روزی های اخیر آجورلو به عنوان گزینه اصلی مدیریت استقلال مطرح شده است. مدیری که پیش از این سابقه مدیرعاملی در تراکتور و پاس تهران را دارد.

اگرچه برخی مشکل بازنشستگی را آجورلو را دلیل تعلل حمید سجادی در معرفی او عنوان کرده اند اما  اما رسانه های رسمی طی روزهای اخیر شایعه بازنشستگی این مدیر را تکذیب کرده‌اند تا این پرسش در ذهن اهالی فوتبال نقش ببندد که پس چرا وزیر ورزش برای معرفی مصطفی آجورلو تعلل می کند؟

در پرسپولیس بعد از استعفای جعفر سمیعی،مجید صدری رئیس هیات مدیره این باشگاه، با حفظ سمت، سرپرست موقت شد اما در استقلال وزارت خانه از مرحله تعیین سرپرست عبور کرد تا هر چه سریعتر هیات مدیره جدید معرفی شود. گفته می شود قرار است یک هیات مدیره ۵ نفره برای استقلال معرفی شود تا آنها از میان خودشان یک نفر را به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب کنند. در گمانه زنی ها آن یک نفر مصطفی آجورلو است و گفته می شود اعضای هیات مدیره هم اصغر ملکیان، پرویز مظلومی، مصطفی آجورلو، یک چهره اقتصادی و یک پیشکسوت دیگر هستند.

۱۰:۴۷ ,۰۱ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


استقلال در بازی امشب 4 بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد.

باشگاه استقلال از پیگیری شادی گل عیسی آل کثیر در کمیته انضباطی خبر داده است.

آبی‌ها پرونده استراماچونی را به دادگاه عالی ورزش برده‌اند تا بلکه غرامت درخواستی سرمربی ایتالیایی را کاهش دهند.

استقلال با تساوی برابر آلومینیوم در اراک 44 امتیازی شدو اختلافش با پرسپولیس در صدر جدول به 10 امتیاز رسید.

یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی برابر آلومینیوم رقیب را متهم به هوچی‌گری کرده بود که این موضوع با واکنش معاون استقلال روبه‌رو شده است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی