سرمربی استقلال درخواست جذب چند بازیکن داخلی و خارجی را مطرح کرده است.

قرن نو - گروه ورزشی: استقلال نق و انتقالات پرحاشیه ای را در تابستان پشت سر گذاشت و به رغم جذب 8 بازیکن، چند ستاره مهم را هم از دست داد. اما مصطفی آجورلو در اولین اقدام خود بعد از بازگشت به استقلال قرارداد مجیدی را تمدید کرد تا به سرمربی آبی پوشان اطمینان بدهد که از او حمایت خواهد کرد.

در این جلسه هماهنگی های لازم برای تهیه زمین تمرین توسط باشگاه و همچنین جذب بازیکنان صورت گرفت و قرار شد مجیدی فهرست بازیکنان مد نظر خود را به صورت مکتوب به باشگاه ارائه کند.

مدیرعامل استقلال تاکید کرده برای جذب بازیکنان داخلی و خارجی مد نظر فرهاد مجیدی تماس تلاش خود را انجام خواهد داد. قرار است مجیدی در اولین فرصت فهرست بازیکنان خود را به آجورلو ارائه کند.

 

گفته می شود مجیدی روی بازگشت روزبه چشمی به این تیم حساب کرده و خواستار 2-3 بازیکن خارجی در تیمش شده است. فرشید اسماعیلی دیگر بازیکنی است که اگر نفرات مد نظر وی جذب نشوند ممکن است در لیست تمدیدی های این تیم قرار بگیرد

۱۱:۵۰ ,۰۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دو بازیکن استقلال درخواست خروج از ایران را داشتند که فرهاد مجیدی با مرخصی یک بازیکن موافقت کرد.

معاون وزیر ورزش از فرهاد مجیدی خواست در چارچوب وظایفش صحبت کند.

محمد محمدی پیشکسوت استقلال معتقد است که فرهاد مجیدی و کادرفنی او با حرف هایی که می زدند خواسته یا ناخواسته تمرکز بازیکنان را به هم زدند، و این ...

هیات مدیره استقلال به دنبال تعیین تکلیف سرمربی این تیم است.

برخلاف اعلام قبلی باشگاه استقلال دلیل محرومیت فرهاد مجیدی مصاحبه او علیه آذری‌جهرمی نبوده است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی