«قرن نو» در قرن نو

قرن نو چند ماه دیگر از راه می‌رسد و «قرن نو» به پیشواز آن رفته است. 

«قرن نو» رسانه‌ای است مانند خیلی از همنوعان خودش؛ خبر و تحلیل و مصاحبه و عکس و ویدئو و... منتشر می‌کند. هدفش هم همانند دیگر رسانه‌ها اطلاع‌رسانی به بهترین نحو است. 

«قرن نو» گرچه همزمان با انتخابات آمده، برای انتخابات نیامده است. می‌توانید فرض کنید این همزمانی عمدی است! ما که عمد نداریم اما جلوی تحلیل کسی را هم نمی‌توانیم بگیریم. 

«قرن نو» ادعایش و وعده‌اش این است که هر روز جدی‌ترین تحلیل‌ها از رخدادهای ایران و جهان را برای مخاطبان عرضه کند. اگر تحلیل‌ها به دل مخاطب نشست، لابد مشتری دائمی یا طولانی‌مدت می‌شود، و اگر خوشش نیامد راهش را به سمت دیگری کج می‌کند. 

تلاش‌مان را می‌کنیم مشتری‌گریز نباشیم؛ حتی بیشتر از آن، تلاش می‌کنیم وقت مخاطب را هدر ندهیم. به همین دلیل می‌خواهیم محتواهایی که در برابر دیدگان مخاطبان می‌گذاریم کوتاه باشند. حالا اگر در عین کوتاهی، نغز و پرمغز هم بود، کلاه‌مان را می‌اندازیم هوا. 

«قرن نو» با جناح خاصی نبسته و اگرچه اندیشه و سلیقه خاصی دارد و این مشی در راستای انقلاب و نظام است، وامدار کسی نیست؛ به همین دلیل نقدش را تیز اما مؤدبانه منتشر می‌کند و در هر حال مراقب رعایت حرمت افراد و حریم خصوصی همگان است. 

مسلما «قرن نو» با رسانه‌های بزرگ دولتی و حاکمیتی به لحاظ کمیت توان هماوردی ندارد، اما از حیث کیفیت، دست‌کم در برخی حوزه‌ها، ادعا دارد و امیدوار است بتواند آن را به منصه ظهور هم برساند. 

4908

نویسنده: محمد مهاجری

۰۷:۴۵ ,۰۱ خرداد ۱۴۰۰

ویدیو

عکس

اینفوگرافی